Kategorie produktů
Kontaktujte nás

ByTune Electronics Co., Ltd

Tovární výroba:

Přidat: A5 budova, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, Čína

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Strojírenství:support@btslipring.com

 

Prodejní kancelář:

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Přidání: 6. patro, C budovy, nová generace; Hi-tech Park, 28 okres, pao, ShenZhen, 518125, Čína

Prodej:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

AMERICKÝ úřad:

usoffice@btslipring.com

Atlanta USA

Kanada, Edmonton

Jednotný model dual-channel vlákno optický rotační

Jednotný model dual-channel vlákno optický rotační

Kanál: 2 ~ 3 jeden model nebo 2 ~ 4 multi-model Vlnová délka: 850,1310, 1550nm, Vložný útlum: <5dB hannel(typical="" 2~3db)="" il="" variation:=""> <+ 0.5~1="" db="" crosstalk:="">50dB (typické 63dB) Rychlost: 100 ot/min Točivý moment <1.0Nm >

Podrobnosti o produktu

Jednotný model dual-channel vlákno optický rotační
Číslo modelu: BTFO-02-01

Fiber Optic kroužky jsou na optické signály co elektrické kroužky jsou elektrické signály, prostředek k předávání signálů přes rotující rozhraní, zejména při přenosu velkého množství dat. Fiber optic kroužky udržovat vnitřní Výhody vlákna konce. ByTune Electronics vyrábí optických slip kroužků za 20 let.

Kanál:2 ~ 3 jeden model nebo 2 ~ 4 multi-model

Vlnová délka:850,1310, 1550nm,

Vložný útlum:andlt, 5dB/channel(Typical 2~3dB)

IL variace:andlt; +/-0.5 ~ 1 dB

Crosstalk:andgt; 50dB (typické 63dB)

Rychlost:100 ot/min

Točivý momentandlt; 1.0Nm

Útlum odrazu:(Typické pro jednotný model) 45dB

Délka života:1-2 sto milionů kol

Trakce/Pull:10n (3mm bunda)

Světelný výkon:23dBm

Pracovní teplota:-20 až 65 ° C

Skladovací teplota:-25 až 75 ° C

Balíček:Ocásek nebo FC/ST

Materiál:nerezavějící ocel

Typ vlákna:MM/SM, bunda 3 mm, délka 1M vláken

Typ konektoru:FC, SC, ST, SMA nebo LC

Rozměr:průměr 44mm x délka 136mm

Hmotnost:1,5 kg

Vibrace:MIL-STD-167-1A

Mechanik dopad:MIL-STD - 810G

Třída IP:IP 65 (IP68Optional)

RysyJednotný model dual-channel vlákno optický rotační

. Obsahuje rotační spojky pro spojení vlákno multimode nebo jediný režim

. Pasivní obousměrné zařízení

. Může být kombinovaná s naším elektrické pásky a hydraulické

. Alternativní jednotky spojka a typy konstrukce jsou k dispozici (specifikace podrobnosti naleznete factory)

. Přizpůsobené rozhraní pro snadné vlákno Výměna kabelu

. Lze integrovat do stávajících kroužkových návrhy

. Hliník nebo eloxovaný hliníkový kryt

. Robustní design

Nárazům a vibracímzJednotný model dual-channel vlákno optický rotační

. Bytune optických kroužků slip podporuje vysokou šok a vibrační prostředí, požadavky na dlouhý život více než 200 000 hodin a dlouhé datové spoje přes 100 km vlákna. Jednotky jsou k dispozici, jsou testovány, aby vojenské normy pro rázy a vibracemi

MožnostizJednotný model dual-channel vlákno optický rotační

. Dodávky a instalace zákazníků konektory a vlákna

. Vlastní nastavení konfigurací montáže, bydlení materiály a jednotka spojky

. Kapalná náplň a tlak kompenzace pro použití pod vodou

. Další informace, prosím neváhejte a kontaktujte naši na sales@btslipring.com

Měření a testování:


Test 3D Test kruhovitosti


Elektrický šum Zkouška raketovém programu.

Interference testu spolehlivý kontakt Test


Hot Tags: Jeden dvoukanálový Vláknové optické rotační společné rotační společné Návrhář model a výrobce, Spolehlivá kvalita, vojenské normy, konkurenční cena, Zaručená kvalita, vysoká kvalita
Související produkty
Email Us
Dotaz
ByTune Electronics Co., Ltd