Kategorie produktů
Kontaktujte nás

ByTune Electronics Co, Ltd

Výroba továrny :

Přidat: budova A5, Songbai RD 3055, ulice Gongming, okres Guangming, ZhenZhen, 518100, Čína

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Inženýrství: support@btslipring.com


Prodejní kancelář :

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Přidat: 6. patro, budova C, nová generace, hi-tech park, 28 okres, Bao'an, Shenzhen, 518125, Čína

Prodej: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


US Office :

usoffice@btslipring.com

Americká Atlanta

Kanada Edmonton

Jednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení

Jednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení

Model číslo: BTFO-04-02 4kanálový FORJ s smíšených vláken (2 SM a 2 MM) Typ vlákna: SMF28 a 50/125um GI s 3 mm bunda Délka vlákna: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Typ konektoru: ST Vložný útlum: < 5 dB IL variace: +/-1dB Crosstalk: <-50 dB Rychlost: 200 ot. / min Vibrace: MIL-STD-167-1A Mechanik dopad: Třída MIL-STD - 810G IP: IP 65 (IP68Optional)

Podrobnosti o produktu

Jednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení
Číslo modelu: BTFO-04-01

Fiber Optic kroužky jsou na optické signály co elektrické kroužky jsou elektrické signály, prostředek k předávání signálů přes rotující rozhraní, zejména při přenosu velkého množství dat. Fiber optic kroužky udržovat vnitřní Výhody vlákna konce. ByTune Electronics vyrábí optických slip kroužků za 20 let.

Popis:4kanálový FORJ s smíšených vláken (2 SM a 2 MM)
Typ vlákna:SMF28 a 50/125um GI s 3 mm bunda
Délka vlákna:1m
Vlnová délka:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Typ konektoru: ST
Vložný útlum:andlt, 5 dB
IL variace:+/-1dB
Crosstalk:andlt; -50 dB
Rychlost: 200 ot/min
Vibrace:MIL-STD-167-1A
Mechanik dopad:MIL-STD - 810G
Třída IP:IP 65 (IP68Optional)

RysyJednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení
•Nabízí a rotační spojka pro spojení vlákno multimode nebo jediný režim
•Pasivní obousměrné zařízení
•Can být v kombinaci s naším elektrické pásky a hydraulické
• Alternativní jednotka spojky a typy konstrukce jsou k dispozici (specifikace podrobnosti naleznete factory)
Přizpůsobitelný rozhraní pro snadné vlákno Výměna kabelu
•Can integrovat do existujících návrhů kroužkové
•Aluminum nebo eloxovaný hliníkový kryt
•Rugged design
Nárazům a vibracímJednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení
•Bytune optických kroužků slip podporuje vysokou šok a vibrační prostředí, požadavky na dlouhý život více než 200 000 hodin a dlouhé datové spoje přes 100 km vlákna. Jednotky jsou k dispozici, jsou testovány, aby vojenské normy pro rázy a vibracemi
MožnostiJednotný model čtyři kanál fiber optic rotační spojení
 a instalace zákazníků konektory a vlákna
• Přizpůsobení montáže konfigurací, materiály a jednotka spojky
• Kapalná náplň a tlak kompenzace pro použití pod vodou

Další informace, prosím neváhejte a contactour personál v sales@btslipring.com



Měření a testování:


Test 3D Test kruhovitosti


Elektrický šum Zkouška raketovém programu.

Interference testu spolehlivý kontakt Test



Hot Tags: Jeden model čtyř kanál vláken optických rotační spojení, Návrhář a výrobce, spolehlivý přenos, vojenský standard, konkurenční ceny, Zaručená kvalita, vynikající po služby, vysoce kvalitní
Související produkty
Email Us
Dotaz
ByTune Electronics Co, Ltd